Kurumsal

Ata Patent, müşterilerine marka, patent ve tasarım konularında hizmet vermek ve müşterilerin marka tescili, tescilli markalarının korunması ve haksız rekabetin önlenmesi hizmetlerini sunmak üzere 1996 yılında kurulmuş, 2013 yılında A.Ş. olarak tescil edilmiştir. Ata Patent A.Ş., kurulduğu günden beri Türk ve Yabancı müşterilerinin marka, patent, tasarım ve diğer fikri hakların korunması ile ilgili her türlü hukuki hizmetleri uygun fiyatla sunmaktadır. Hizmetlerimiz her türlü fikri hakkın seçilmesi, geliştirilmesi, başvuru ve tescil ile korunması ve sonrasında lisans verilmesi ile ilgili sözleşmelerin hazırlanması ve mahkemelerde savunulmasını içerir. Patent Büromuz bugün Türk ve yabancı şahıs ve şirketlerin her türlü avukatlık ihtiyaçlarına cevap veren İstanbul’un saygın fikri haklar hukuk bürolarından birisi haline gelmiştir.

Ata Patent, müşterilerine marka, patent ve tasarım konularında hizmet vermek ve müşterilerin marka tescili, tescilli markalarının korunması ve haksız rekabetin önlenmesi hizmetlerini sunmak üzere 1996 yılında kurulmuş, 2013 yılında A.Ş. olarak tescil edilmiştir. Ata Patent A.Ş., genel eğilimin aksine her alanda hizmet veren bir marka danışmanlık bürosu olmak yerine, uzman olduğu ticaret hukuku, şirketler hukuku, fikri haklar hukuku, marka, patent ve tasarım başvuru ve tescili işlemlerinde ve tecavüz ve haksız rekabet davalarında müvekkil ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Ata Patent A.Ş. hukukçusu olarak bizler, yurtiçinde ve yurtdışında şimdiki ve gelecekteki müvekkil ve müşterilerimizin hukuki sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz.

Ekibimiz
Ata Patent Avukatlar
Uzmanlıklarımız

Marka

Marka Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstanbul Marka Avukatı

Marka Avukatı

Patent

Patent Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstanbul Patent Avukatı

Patent Avukatı

Faydalı Model

Faydalı Model Başvurusu, Tescili, Tazminat Davaları

Faydalı Model Avukatı

Faydalı Model Avukatı

Tasarım

Tasarım Başvurusu, Tescili, İptal ve Tazminat Davaları

İstanbul Tasarım Avukatı

Tasarım Avukatı
Neden Ata Patent?

Ata Patent A.Ş., yaklaşık 20 yıllık hukuki tecrübesini ve hukuki düşünme yeteneğini birleştirerek daha da çok çalışmanın kendisini ve müvekkillerini daha da öne, ileriye götüreceğinin bilinciyle hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Ata Patent A.Ş. hukukçusu olarak bizler, yurtiçinde ve yurtdışında şimdiki ve gelecekteki müvekkil ve müşterilerimizin hukuki sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz. Ayrıca şunun da farkındayız ki; eğer biz Türk patent dünyasında önde, ilerde olursak bizim müşterilerimiz de bizimle önde, ilerde olurlar.

Neden Ata Patent A.Ş.?

  • Ata Patent A.Ş. İstanbul’un en saygın patent bürolarından birisidir
  • Ata Patent A.Ş. uluslararası tecrübesiyle hizmet vermektedir
  • En etkili çözümü bulmak için bütün deneyimimizi kullanırız
  • Müşterilerimizin istediği çözümlerin geçici olmadığının farkındayız
  • Ata Patent A.Ş. 2013 yılında anonim şirket olarak tescillenmiştir
  • Ata Patent A.Ş. kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır

İstanbul’da Marka Patent, Faydalı Model, Tasarım İşleri için Ekibimize Ulaşın

İstanbul‘da çalışmalarına devam eden Ata Patent A.Ş.‘ne ve marka, patent, faydalı model, tasarım iptali ve hükümsüzlük davaları için avukatlarımıza İletişim sayfamızdan ulaşabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.

İstanbul Marka Avukatı

En Etkili Çözümü Bulmak İçin Bütün Deneyimimizi Kullanıyoruz